Movies
Ratings
181
The Current WarRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0- Just Before They DiedRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0