Titles you rated
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0