Series
Ratings
307- HonourRated ★ 4.0
Still ShiningRated ★ 3.0- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- 여왕벌게임Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5