Series
Ratings
13
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0