Movies
Ratings
820
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5