Movies
Ratings
33
Ocean's EightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0