Titles you rated
DynastyRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The SocietyRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5