Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0