Movies
Ratings
38
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5