Series
Ratings
31
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dave Season 1Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 0.5
Ragnarok Season 1Rated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 0.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0