Series
Ratings
27
Tales of the BizarreRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5