Series
Ratings
27
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
LastRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0