Movies
Ratings
98
Us and ThemRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 1.5
DamageRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0