Titles you rated
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Julie and the PhantomsRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5