Series
Ratings
39
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0