Series
Ratings
106
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0