Titles you rated
Older SisterRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Dave Season 1Rated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.0