Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0