Titles you rated
Always HomeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0- Minami-kun ga KoibitoRated ★ 3.0
- Oshi ga Joshi ni Narimashite Full ThrottleRated ★ 3.0
A Prime Minister's DisguiseRated ★ 3.0
Our GenerationRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Find YourselfRated ★ 3.0
When We Were YoungRated ★ 3.5
Skate Into LoveRated ★ 3.0
Meet YourselfRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 4.0
Secrets in the LatticeRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
The First FrostRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0