Series
Ratings
109
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
North & SouthRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 1.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 2.5
Last ResortRated ★ 1.5
IRISRated ★ 2.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 1.0