Series
Ratings
41
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5