Series
Ratings
38
ChernobylRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 3.0
BirdsongRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0