Series
Ratings
55
49 DaysRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0