Series
Ratings
70
IRISRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0