Series
Ratings
92
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0