Movies
Ratings
1403
Project Hail MaryRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 1.0- HumintRated ★ 1.5
Ne Zha 2Rated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0