Movies
Ratings
367
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 1.0
Wild ChildRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 0.5- The CureRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
TraffickersRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0