Movies
Ratings
798
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Patlabor: The MovieRated ★ 4.5
The IsleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5- The SpyRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Twilight SamuraiRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5