Series
Ratings
56
Our BluesRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.0