Titles you rated
A MuseRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5