Series
Ratings
100
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.5