Series
Ratings
640
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
High Potential Season 2Rated ★ 3.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
The PaperRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
The Witcher Season 4Rated ★ 1.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0