Series
Ratings
51
The HeirsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0