Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
My Worst NeighborRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.5
PawnRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5