Series
Ratings
43
My GirlRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0