Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Still ShiningRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0