Series
Ratings
30
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Boston LegalRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0