Titles you rated
Saw VRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.5
SkylineRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0