Movies
Ratings
31
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Starred UpRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
GreaseRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.0