Series
Ratings
150
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 0.5
Famous PrincessesRated ★ 0.5
La Dolce VitaRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.5- Happy EndingsRated ★ 5.0
Cougar TownRated ★ 4.5
Devious MaidsRated ★ 3.5- Happy EndingsRated ★ 4.5
Cougar TownRated ★ 4.5- SuburgatoryRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0