Movies
Ratings
296
Paddington 2Rated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
MommyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0