Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5