Movies
Ratings
49
Escape PlanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0