Movies
Ratings
191
Coach CarterRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0