Movies
Ratings
320
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Dear My CrushRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
MydearRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.0