Movies
Ratings
200
Black SwanRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0