Series
Ratings
67
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5