Movies
Ratings
278
The ReaderRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5