Movies
Ratings
389
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The TruthRated ★ 4.0
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0