Movies
Ratings
186
Sing StreetRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5